Jedinečná nabídka MountVacation

V MountVacation nově vymezujeme zážitek z lyžařské dovolené, a to díky osobnímu přístupu, rozsáhlým odborným znalostem a bezkonkurenčnímu výběru balíčků. Zavazujeme se poskytovat výjimečné služby, čímž se odlišujeme od ostatních online rezervačních platforem. Zde jsou důvody, proč je MountVacation tou nejlepší volbou pro vaši vysněnou lyžařskou dovolenou:

Bezkonkurenční výběr: Nabízíme největší výběr lyžařských destinací, hotelů, apartmánů a chat, takže si můžete vybrat dokonalou dovolenou podle svých preferencí.

Odborné poradenství: Naši zkušení obchodní zástupci jsou sami vášnivými lyžaři. Díky bezprostřední znalosti každého střediska vám poradí s výběrem ideální destinace a balíčku služeb a zajistí vám tak nezapomenutelné zážitky.

Pohodlí a flexibilita: Ať už dáváte přednost online rezervaci nebo telefonickému rozhovoru s našimi obchodními zástupci, plánování vaší dovolené je u nás jednoduché. Díky několika možnostem splácení získáte finanční flexibilitu.

Odbornost v oblasti lyžování: Náš tým má velmi rozsáhlé zkušenosti s lyžováním, a proto vám poradí, která střediska, sjezdovky a možnosti pro rodiny s dětmi jsou pro vás ideální. Jsme vašimi spolehlivými poradci, kteří vám zaručí bezproblémové a nezapomenutelné zážitky.

Komplexní informace: Poskytujeme komplexní informace o jednotlivých lyžařských oblastech, lyžařských mapách a informacích o střediscích, které vám pomohou učinit správná rozhodnutí o vaší cílové destinaci.

Výjimečná zákaznická podpora: Naše odborná zákaznická podpora je vám k dispozici prostřednictvím telefonu a online chatu od 7 do 19 hodin. Ať už se ptáte na cokoli, jsme tu pro vás, abychom vám poskytli přesné a včasné informace.

Jazyková dostupnost: MountVacation disponuje mezinárodním týmem, který nabízí podporu v několika jazycích, včetně slovinštiny, chorvatštiny, angličtiny, francouzštiny, italštiny, němčiny a srbštiny. Jazyk tak nikdy nebude překážkou pro vytvoření vaší rezervace.

Bezproblémové balíčky: Vyberte si z balíčků pouze ubytování nebo ubytování a skipas. Naše transparentní ceny, včetně slev pro děti, eliminují skryté poplatky a další neočekávané výdaje.

Zákaznicky orientovaný přístup: Naší vizí je vaše spokojenost. S téměř 70 000 spokojenými zákazníky se můžeme pyšnit pověstí vynikajících cen, spolehlivé podpory a profesionálních služeb.

Vize do budoucna: Společnost MountVacation usiluje o to, aby se stala předním evropským poskytovatelem lyžařských a horských služeb. S deseti a půl letou zkušeností od roku 2007 je naším cílem stát se vaším důvěryhodným zdrojem nezapomenutelné dovolené, díky které budete spokojeni a budete tak mít nezapomenutelné zážitky.

Pokud se rozhodnete pro MountVacation, nejedná se pouze o rezervování dovolené, ale vydáváte se na cestu, která je pečlivě a odborně připravena a jejímž cílem je uskutečnit lyžařskou dovolenou vašich snů.