Luxury Villa Pont infinity heated pool

Put Bistrice 23, 21403 Sutivan 43.387682,16.469031 Telefon: +385 1 3000 678 Ukázat na Google mapě

V malebné vesnici Sutivan na renomovaném ostrově Brač se nachází elegantní vila Pont. Tato majestátní vila se s hrdostí tyčí nad Bračským kanálem a nabízí úchvatný výhled na průzračné Jaderské moře.

Vila Pont se rozkládá na 320 m2 a disponuje celkem 3 prostornými, vzdušnými ložnicemi vybavenými manželskými postelemi. Všechny ložnice se nacházejí na horním patře vily spolu s 3 luxusně zařízenými koupelnami s sprchovými kouty.

Dvě místnosti mají svůj vlastní balkón. Na horním patře se také nachází prádelna pro další pohodlí.

Prostorné přízemí vily má otevřený plán, včetně plně vybavené kuchyně v minimalistickém stylu, jídelního koutu a pohodlného obývacího pokoje s chytrou LED TV a zvukem Bang & Olufsen. Sluneční přízemí vede schody do fantasticky vybavené posilovny v suterénu. Kromě cvičebního vybavení místnost obsahuje stolní tenis s veškerým potřebným vybavením, poskytující skutečný ráj pro rekreační nadšence.

Hosté vily Pont si užijí bezchybně navržený interiér, charakterizovaný minimalismem a elegancí. Moderní osvětlení v každé místnosti přispívá k okamžité kráse interiéru, nabízející vynikající kombinaci funkčnosti a luxusního designu. Velká okna a posuvné skleněné dveře zajišťují dostatek přirozeného světla, což pobyt v interiéru vily činí velmi příjemným.

Obývací pokoj vily Pont má přímý přístup na krásnou terasu s vyhřívaným přetečeným bazénem o rozměrech 4x8, obklopenou pohodlnými lehátky na opalování. Na terase se také nachází uhlíkový/dřevěný gril a venkovní jídelní prostor. Zde si hosté mohou vychutnat venkovní večeře s úchvatným výhledem na Bračský kanál.

Velký pozemek vily o rozloze 650 m2 je kompletně oplocený a hosté mají přístup k 4 soukromým parkovacím místům.

Sutivan se vyznačuje nedotčenými oblázkovými plážemi a pohostinností, charakterizovanou typickými dalmatskými kamennými domy a barokními letními rezidencemi. Udržované stezky vedou skrz staleté olivové háje a krásné vinice, poskytujíc ideální prostředí pro procházky a cyklistiku. Přírodní park Sutivan je atraktivním výletním cílem, který potěší návštěvníky, zatímco celosvětově proslulý festival extrémních sportů "Vanka regule" v Sutivanu každý červenec nabízí fantastickou zábavu pro sportovní nadšence.

Ostrov Brač oplývá přírodními a kulturními krásami a úchvatnými plážemi, přičemž Zlatni Rat je mezi nimi nejslavnější. Vynikající gastronomie a živá noční zábava ho činí ideálním cílem pro dovolenou. Vyberte si vilu Pont na Brači a připravte se na dovolenou snů, o které jste vždy snili!

Vítejte v vile Pont!

Volné pokoje: Luxury Villa Pont infinity heated pool

4-pokojový willa 8 osoby
320 m2 WiFi MAX 8 3 pokoje a 3 koupelny 6 postele + 2 přistýlka
V malebné vesnici Sutivan na renomovaném ostrově Brač se nachází elegantní vila Pont. Tato majestátní vila se s hrdostí tyčí nad Bračským kanálem a nabízí úchvatný výhled na průzračné Jaderské moře. Vila Pont se rozkládá na 320 m2 a disponuje celkem 3 prostornými, vzdušnými ložnicemi vybavenými manželskými postelemi. Všechny ložnice se nacházejí na horním patře vily spolu s 3 luxusně zařízenými koupelnami s sprchovými kouty. Dvě místnosti mají svůj vlastní balkón. Na horním patře se také nachází prádelna pro další pohodlí. Prostorné přízemí vily má otevřený plán, včetně plně vybavené kuchyně v minimalistickém stylu, jídelního koutu a pohodlného obývacího pokoje s chytrou LED TV a zvukem Bang & Olufsen. Sluneční přízemí vede schody do fantasticky vybavené posilovny v suterénu. Kromě cvičebního vybavení místnost obsahuje stolní tenis s veškerým potřebným vybavením, poskytující skutečný ráj pro rekreační nadšence. Hosté vily Pont si užijí bezchybně navržený interiér, charakterizovaný minimalismem a elegancí. Moderní osvětlení v každé místnosti přispívá k okamžité kráse interiéru, nabízející vynikající kombinaci funkčnosti a luxusního designu. Velká okna a posuvné skleněné dveře zajišťují dostatek přirozeného světla, což pobyt v interiéru vily činí velmi příjemným. Obývací pokoj vily Pont má přímý přístup na krásnou terasu s vyhřívaným přetečeným bazénem o rozměrech 4x8, obklopenou pohodlnými lehátky na opalování. Na terase se také nachází uhlíkový/dřevěný gril a venkovní jídelní prostor. Zde si hosté mohou vychutnat venkovní večeře s úchvatným výhledem na Bračský kanál. Velký pozemek vily o rozloze 650 m2 je kompletně oplocený a hosté mají přístup k 4 soukromým parkovacím místům. Sutivan se vyznačuje nedotčenými oblázkovými plážemi a pohostinností, charakterizovanou typickými dalmatskými kamennými domy a barokními letními rezidencemi. Udržované stezky vedou skrz staleté olivové háje a krásné vinice, poskytujíc ideální prostředí pro procházky a cyklistiku. Přírodní park Sutivan je atraktivním výletním cílem, který potěší návštěvníky, zatímco celosvětově proslulý festival extrémních sportů "Vanka regule" v Sutivanu každý červenec nabízí fantastickou zábavu pro sportovní nadšence. Ostrov Brač oplývá přírodními a kulturními krásami a úchvatnými plážemi, přičemž Zlatni Rat je mezi nimi nejslavnější. Vynikající gastronomie a živá noční zábava ho činí ideálním cílem pro dovolenou. Vyberte si vilu Pont na Brači a připravte se na dovolenou snů, o které jste vždy snili! Vítejte v vile Pont!
TV
balkon
obývací pokoj
klimatizace
oddělená toaleta
oddělená kuchyně
terasa
internetové připojení wifi

Vybavení: Luxury Villa Pont infinity heated pool

Další aktivity
 • Stolní tenis
 • Tělocvična
 • Děti
 • Dětská postýlka
 • Dětská židle
 • Outdoorové aktivity
 • Zahradní grilování
 • Parkování
 • Soukromé venkovní parkování
 • Doplňkové služby
 • Pračka
 • Wellness & SPA
 • Venkovní vyhřívaný bazén
 • Umístění na mapě: Luxury Villa Pont infinity heated pool

  43.387682
  16.469031