Luxury Beachfront Villa Castello Bol with private pool at the promenade Zlatni Rat at the beach in Bol - Brac

Put Zlatnog rata 34, 21420 Bol 43.258797,16.646508 Telefon: +385 1 3000 678 Ukázat na Google mapě

Vila Castello Bol má rozlohu 300 m2 a skládá se ze dvou oddělených obytných objektů, které celkem nabízejí 6 ložnic s 12 (+4) lůžky, 6 koupelen a jsou vhodné pro ubytování 16 osob.
První obytný objekt Vily Castello Bol s bazénem se nachází u promenády Zlatni Rat, pouhých 5 m od pláže a 500 m od centra města.
První obytný objekt je rozdělen na dvě podlaží: přízemí a první patro. V přízemí se nachází moderní kuchyň s jídelnou a prostorný obývací pokoj s krbem. V prvním patře se nachází velká hlavní ložnice s balkonem a vlastní koupelnou. V této části se také nachází místnost pro rekreaci a další ložnice vybavená manželskou postelí, vlastní koupelnou s sprchou a balkonem s výhledem.
Druhý obytný objekt této jedinečné vily má také dvě podlaží - přízemí a první patro. Na každém patře jsou dva apartmány; oba zahrnují manželskou postel, koupelnu, malou kuchyň a skříň.

Vila Castello Bol je plně klimatizovaná, má WIFI, dvůr spojující oba rezidenční objekty, jedno parkovací místo v blízkosti vily pro všechny své hosty.

V ceně je zahrnuto: Výměna ručníků každé 3 dny, Výměna povlečení každé 3 dny, Dětská postýlka a vysoká židle, Toaletní potřeby, WIFI, Místní poplatek, První a finální úklid a úklid každých 7 dní, Údržba bazénu každých 7 dní nebo na vyžádání.

Další vybavení k dispozici zdarma: Venkovní parkovací místo pro jednu

Vzdálenost:
 • Pláže: 10m

Volné pokoje: Luxury Beachfront Villa Castello Bol with private pool at the promenade Zlatni Rat at the beach in Bol - Brac

7-pokojový willa 16 osoby
300 m2 WiFi MAX 16 6 pokoje a 6 koupelny 12 postele + 4 přistýlka
Vila Castello Bol má rozlohu 300 m2 a skládá se ze dvou oddělených obytných objektů, které celkem nabízejí 6 ložnic s 12 (+4) lůžky, 6 koupelen a jsou vhodné pro ubytování 16 osob. První obytný objekt Vily Castello Bol s bazénem se nachází u promenády Zlatni Rat, pouhých 5 m od pláže a 500 m od centra města. První obytný objekt je rozdělen na dvě podlaží: přízemí a první patro. V přízemí se nachází moderní kuchyň s jídelnou a prostorný obývací pokoj s krbem. V prvním patře se nachází velká hlavní ložnice s balkonem a vlastní koupelnou. V této části se také nachází místnost pro rekreaci a další ložnice vybavená manželskou postelí, vlastní koupelnou s sprchou a balkonem s výhledem. Druhý obytný objekt této jedinečné vily má také dvě podlaží - přízemí a první patro. Na každém patře jsou dva apartmány; oba zahrnují manželskou postel, koupelnu, malou kuchyň a skříň. Vila Castello Bol je plně klimatizovaná, má WIFI, dvůr spojující oba rezidenční objekty, jedno parkovací místo v blízkosti vily pro všechny své hosty. V ceně je zahrnuto: Výměna ručníků každé 3 dny, Výměna povlečení každé 3 dny, Dětská postýlka a vysoká židle, Toaletní potřeby, WIFI, Místní poplatek, První a finální úklid a úklid každých 7 dní, Údržba bazénu každých 7 dní nebo na vyžádání. Další vybavení k dispozici zdarma: Venkovní parkovací místo pro jednu
dvd přehrávač
balkon
obývací pokoj
klimatizace
oddělená kuchyně
krb
terasa
internetové připojení wifi

Vybavení: Luxury Beachfront Villa Castello Bol with private pool at the promenade Zlatni Rat at the beach in Bol - Brac

Děti
 • Dětská postýlka
 • Dětská židle
 • Outdoorové aktivity
 • Zahradní grilování
 • Parkování
 • Parkování
 • Doplňkové služby
 • Umístění na mapě: Luxury Beachfront Villa Castello Bol with private pool at the promenade Zlatni Rat at the beach in Bol - Brac

  43.258797
  16.646508