House Tonka Sweet Dreams

Put Čada 72, 21412 Pučišća 43.343842,16.747314 Telefon: +385 1 3000 678 Ukázat na Google mapě

Krásný dům Tonka Sweet Dreams se nachází poblíž Pučišća na ostrově Brač. Tento okouzlující dům se skládá ze dvou ložnic, jedné s manželskou postelí a druhé s dvěma oddělenými postelemi, dvou koupelen se sprchou a hlavního prostoru. V hlavním prostoru najdete obývací pokoj s TV a rozkládací pohovkou pro další hosty, dobře vybavenou moderní kuchyň, velký krb a jídelnu. Venku je stíněné místo pro grilování a posezení, kde si můžete užít s rodinou a přáteli během horkých letních večerů. Je zde také soukromý bazén, pokud se chcete uvolnit a osvěžit. U bazénu jsou lehátka na opalování a venkovní sprcha. Z privátní středomořské zahrady obklopené olivovníky můžete vidět moře a pobřeží.
Město Pučišća je vzdálené 1 km, takže si můžete užít soukromí a klid, ale zároveň jste v blízkosti restaurací, tržnic a dalších zařízení.

Volné pokoje: House Tonka Sweet Dreams

3-pokojový willa 6 osoby
100 m2 WiFi MAX 6 2 pokoje a 2 koupelny 6 postele
Krásný dům Tonka Sweet Dreams se nachází poblíž Pučišća na ostrově Brač. Tento okouzlující dům se skládá ze dvou ložnic, jedné s manželskou postelí a druhé s dvěma oddělenými postelemi, dvou koupelen se sprchou a hlavního prostoru. V hlavním prostoru najdete obývací pokoj s TV a rozkládací pohovkou pro další hosty, dobře vybavenou moderní kuchyň, velký krb a jídelnu. Venku je stíněné místo pro grilování a posezení, kde si můžete užít s rodinou a přáteli během horkých letních večerů. Je zde také soukromý bazén, pokud se chcete uvolnit a osvěžit. U bazénu jsou lehátka na opalování a venkovní sprcha. Z privátní středomořské zahrady obklopené olivovníky můžete vidět moře a pobřeží. Město Pučišća je vzdálené 1 km, takže si můžete užít soukromí a klid, ale zároveň jste v blízkosti restaurací, tržnic a dalších zařízení.
TV
obývací pokoj
oddělená toaleta
krb
terasa
internetové připojení wifi

Vybavení: House Tonka Sweet Dreams

Outdoorové aktivity
  • Zahradní grilování
  • Parkování
  • Soukromé venkovní parkování
  • Doplňkové služby
  • Pračka
  • Umístění na mapě: House Tonka Sweet Dreams

    43.343842
    16.747314