Résidence Odalys Les Bergers Les Sybelles - Saint Sorlin d'Arves, Francie - Résidence Odalys Les Bergers Les Sybelles - Saint Sorlin d'Arves, Francie | MountVacation.cz

Résidence Odalys Les Bergers

Lieu-dit Pierre Aigüe, 73530 Saint-Sorlin-dʼArves 45.222816,6.223254Ukázat na Google mapě

Vítejte v Résidence Odalys Les Bergers, která se nachází ve středisku St Sorlin d´Arves. Toto středisko je součástí lyžařské oblasti Les Sybelles s více než 300 kilometry svahů a je tu velká nabídka obchodů, restaurací a živých barů i diskoték. Úplně nová rezidence postavená z tradičních materiálů dřeva a kamene stojí v centru střediska v blízkosti velkého množství restaurací, barů a obchůdků. V zimě i v létě můžete obdivovat dech beroucí výhledy na vrcholy Savojských Alp. Pro horské výšlapy a výlety na kole je to ideální výchozí bod. Můžete si ale také zahrát třeba tenis, paintball, zdolat via ferraty, jezdit na koni nebo se koupat.

Apartmány zařízené moderně leč v savojském duchu mají kapacitu až 10 osob, je to tedy ideální volba jak pro velké skupiny, tak pro rodiny či menší skupinky přátel. Všechny byty disponují obývacím pokojem s rozkládací postelí a jednou či více ložnicemi. Mají kompletně vybavenou kuchyň s myčkou, sklokeramickou deskou, ledničkou, mikrovlnkou a veškerým nádobím. Samozřejmostí je koupelna s toaletou en suite. Některé z bytů nabízí také vlastní balkon.

Hotel disponuje krásným vyhřívaným venkovním bazénem a také parkovištěm a to jak krytým, tak nezastřešeným. Je tu možnost programu pro děti a mládež s animátory a průvodci. Domácí zvířata jsou zde vítána za určitých podmínek.

Rezidence nabízí také několik apartmánů, které jsou vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Vzdálenost:
 • Nejbližší sjezdovka: 300m
 • Obchody s potravinami: 250m

Volné pokoje: Résidence Odalys Les Bergers

Studio byt 4 osoby
33 m2 WiFi MAX 4 1 koupelna 4 postele
Studio pro 4 osoby (cca 32m2) se skládá z obývacího pokoje se dvěma lůžky, výklenku s palandou, vybaveného kuchyňského koutu (lednička, sporák, mikrovlnka s funkcí grilu, myčka nádobí) a koupelny (vana/wc).
balkon
TV
internetové připojení wifi
2-pokojový byt 4 osoby
33 m2 WiFi MAX 4 1 pokoj a 1 koupelna 4 postele
Dvoupokojový apartmán pro 4 osoby (cca 32m2) se skládá z obývacího pokoje se dvěma lůžky, ložnice se dvěma lůžky, vybaveného kuchyňského koutu (lednička, sporák, mikrovlnka s funkcí grilu, myčka nádobí) a koupelny (vana/wc).
balkon
TV
internetové připojení wifi
2-pokojový byt 5 osoby
36 m2 WiFi MAX 5 1 pokoj a 1 koupelna 5 postele
Dvoupokojový apartmán pro 5 osob (cca 35m2) se skládá z obývacího pokoje se dvěma lůžky, ložnice se dvěma lůžky a přistýlkou, vybaveného kuchyňského koutu (lednička, sporák, mikrovlnka s funkcí grilu, myčka nádobí) a koupelny (vana/wc).
balkon
TV
internetové připojení wifi
2-pokojový byt 6 osoby
43 m2 WiFi MAX 6 1 pokoj a 1 koupelna 6 postele
Dvoupokojový apartmán pro 4-6 osob (cca 40-45m2) se skládá z obývacího pokoje se dvěma lůžky, ložnice se dvěma lůžky, výklenku se dvěma lůžky, vybaveného kuchyňského koutu (lednička, sporák, mikrovlnka s funkcí grilu, myčka nádobí) a koupelny (sprchový kout nebo vana/wc).
balkon
TV
internetové připojení wifi
3-pokojový byt 6 osoby
50 m2 WiFi MAX 6 2 pokoje a 1 koupelna 6 postele
Třípokojový apartmán pro 6 osob (cca 50m2) se skládá z obývacího pokoje se dvěma lůžky, 2 ložnic každá se dvěma lůžky, vybaveného kuchyňského koutu (lednička, sporák, mikrovlnka s funkcí grilu, myčka nádobí) a koupelny (sprchový kout nebo vana/wc).
balkon
TV
internetové připojení wifi
3-pokojový byt 8 osoby
58 m2 WiFi MAX 8 2 pokoje a 1 koupelna 8 postele
Třípokojový apartmán pro 7-8 osob (cca 58m2) se skládá z obývacího pokoje se dvěma lůžky, ložnice se dvěma lůžky, druhé ložnice se dvěma lůžky a dvěma dodatnými lůžky, vybaveného kuchyňského koutu (lednička, sporák, mikrovlnka s funkcí grilu, myčka nádobí) a koupelny (sprchový kout nebo vana/wc).
balkon
TV
internetové připojení wifi
4-pokojový byt 8 osoby
65 m2 WiFi MAX 8 3 pokoje a 1 koupelna 8 postele
Čtyřpokojový apartmán pro 8 osob (cca 63-68m2) se skládá z obývacího pokoje se dvěma lůžky, 3 ložnic každá se dvěma lůžky, vybaveného kuchyňského koutu (lednička, sporák, mikrovlnka s funkcí grilu, myčka nádobí) a koupelny (sprchový kout nebo vana/wc).
balkon
TV
internetové připojení wifi
4-pokojový byt 10 osoby
79 m2 WiFi MAX 10 3 pokoje a 1 koupelna 10 postele
Čtyřpokojový apartmán pro 10 osob (cca 79m2) se skládá z obývacího pokoje se dvěma lůžky, 3 ložnic každá se dvěma lůžky (v jedné jsou další dvě lůžka navíc), vybaveného kuchyňského koutu (lednička, sporák, mikrovlnka s funkcí grilu, myčka nádobí) a koupelny (sprchový kout nebo vana/wc).
balkon
TV
internetové připojení wifi

Vybavení: Résidence Odalys Les Bergers

Děti
 • Dětská postýlka
 • Dětská židle
 • Internet
 • Přístup k internetu
 • WiFi připojení k internetu
 • Parkování
 • Parkování
 • Soukromé venkovní parkování
 • Lyžování
 • Úschovna lyží
 • Wellness
 • Krytý bazén
 • Politika ubytování: Résidence Odalys Les Bergers

  Příjezd:
  17H - 20H
  Odjezd:
  10H
  Domácí mazlíčci:
  Domácí zvířata akceptována (za poplatek).
  Jazyky:
 • Angličtina
 • Francouzština
 • Možnost platby:
  Visa MasterCard Diners American Express

  Umístění na mapě: Résidence Odalys Les Bergers