Résidence Madame Vacances Le Parc des Airelles Les Orres, Francie - Résidence Madame Vacances Le Parc des Airelles Les Orres, Francie | MountVacation.cz

Résidence Madame Vacances Le Parc des Airelles

Le Bois de Méan, 05200 Les Orres 44.485359,6.55227Ukázat na Google mapě

Madame Vacances’s Residence Le Parc des Airelles v Les Orres se nachází v nadmořské výšce 1700 metrů, v horní části střediska, na úpatí sjezdovek a jen 80 metrů od lanovky. Rezidence je postavena v tradičním alpském stylu, se spoustou dřeva a kamene, a může se pochlubit luxusní možností nasazení lyží už u vchodových dveřích. Apartmány se mohou pochlubit perfektní lokalitou ve středisku, s úžasným výhledem na sjezdovky, údolí a okolní hory.

Mezi další prostory rezidence patří: recepce, uzamykatelné skříňky na lyže, parkoviště (za příplatek).

Získáte vstup zdarma do lázeňské oblasti rezidence "Le Balcon des Airelles" (krytý bazén, sauna).

Vzdálenost:
 • Bar: 150m
 • Centrum obce: 150m
 • Hlavní lyžařské středisko: 100m
 • Restaurace: 150m
 • Nejbližší sjezdovka: 30m
 • Obchody s potravinami: 150m

Volné pokoje: Résidence Madame Vacances Le Parc des Airelles

2-pokojový byt 3 osoby BAQ
28 m2 MAX 3 1 pokoj a 1 koupelna 3 postele
1 apartmán pro 3 osoby (BAQ) 25 až 28 m2, vybaven pro tělesně postižené: Obývací pokoj s rozkládacím postelí pro 2 a přistýlka pro 1 osobu, koupelna se sprchovým koutem a WC. Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.
balkon
přístupný tělesně postiženým
TV
2-pokojový byt 4 osoby BAT
28 m2 MAX 4 1 pokoj a 1 koupelna 4 postele
Apartmán s jedním pokojem a prostorem na spaní pro 4 osoby (BAT) 25-28 m2, některé vybaveny pro tělesně postižené: Obývací pokoj s rozkládacím postelí pro 2, prostor na spaní se 2 lůžky, koupelna s vanou a oddělené WC (nebo sprchový kout a WC v apartmánech pro tělesně postižené). Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.
balkon
oddělená toaleta
TV
2-pokojový byt 5 osoby BBQ
32 m2 MAX 5 1 pokoj a 1 koupelna 5 postele
Apartmán s jedním pokojem a prostorem na spaní nebo 2 pokoji pro 4/5 osob (BBQ) 30-32 m2, některé vybaveny pro tělesně postižené: Obývací pokoj s rozkládacím postelí pro 2, + přistýlka, ložnice nebo prostor na spaní se 2 lůžky nebo rozkládací postelí, koupelna s vanou a oddělené WC (nebo sprchový kout a WC v apartmánech pro tělesně postižené). Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.
balkon
oddělená toaleta
TV
2-pokojový byt 6 osoby BBT
35 m2 MAX 6 1 pokoj a 1 koupelna 6 postele
Apartmán se 2 pokoji a prostorem na spaní pro 6 osob (BBT) 33-35 m2: Obývací pokoj s rozkládacím postelí, ložnice s rozkládací postelí pro 2, prostor na spaní s palandou, koupelna s vanou a oddělené WC. Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.
balkon
oddělená toaleta
TV
3-pokojový byt 7 osoby BBW
36 m2 MAX 7 2 pokoje a 2 koupelny 7 postele
Apartmán se 2 pokoji a prostorem na spaní pro 7 osob (BBW) 36m2: Obývací pokoj s rozkládací postelí + přistýlka, ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, prostor na spaní s palandou, koupelna s vanou a oddělené WC. Většina pokojů má druhou koupelnu se sprchovým koutem. Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.
balkon
oddělená toaleta
TV
4-pokojový byt 8 osoby BCT
50 m2 MAX 8 3 pokoje a 2 koupelny 8 postele
Apartmán se 2 nebo 3 pokoji + prostor na spaní pro 8 osob (BCT), některé na dvou patrech, 40-50 m2 – dvě rozložení: Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 2 ložnice každá s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, prostor na spaní s palandou, koupelna s vanou, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC (některé s přistýlkou ​​WC); - obývací pokoj se 2 rozkládacími lůžky nebo rozkládací pohovka pro 2, ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, prostor na spaní s palandou, koupelna s vanou, WC zvlášť.
Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.
dvojpodlažní byt
oddělená toaleta
TV
4-pokojový byt 10 osoby BDT
70 m2 MAX 10 3 pokoje a 2 koupelny 10 postele
Apartmán se 2 nebo 3 pokoji + prostor na spaní (2 patra) pro 10 osob (BDT) 60-70 m2: - 1 ložnice nebo spací prostor s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky nebo palandou a buď 1 ložnice nebo spací prostor s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky + palandou nebo 2 prostory na spaní, každý s palandou;
2 koupelny (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem), 2 WC (většinou oddělené), nebo:
- 1 přistýlka v obývacím pokoji, dvě ložnice, každá s manželskou postelí a samostatným lůžkem nebo 3 samostatnými lůžky, (nebo 2 přistýlky + 1 ložnice s 1 manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky), prostor na spaní s palandou nebo rozkládací postel pro 2 osoby, koupelna s vanou, koupelna se sprchovým koutem, 2 samostatné WC.
Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.
balkon
dvojpodlažní byt
oddělená toaleta
TV
3-pokojový byt 10 osoby BCW
55 m2 MAX 10 2 pokoje a 2 koupelny 10 postele
Apartmán s velkým arkýřovým oknem, které vede na slunečný balkon. Je zde 1 plně vybavená kuchyň s varnými deskami, lednicí, myčkou, kombinovanou troubou s mikrovlnnou troubou a skříňkou na lyže v suterénu. K dispozici je 1 obývací pokoj s rozkládací pohovkou a navíc jednou přistýlkou ​​pro 1 osobu, 1 ložnice s 1 manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, 1 prostor na spaní se 4 palandami a jedním lůžkem, 1 koupelna, 1 sprchový kout a 2 samostatné toalety (většinou oddělené).
balkon
oddělená toaleta
TV
2-pokojový byt 4 osoby BAO
28 m2 MAX 4 1 pokoj a 1 koupelna 4 postele
Apartmán s jedním pokojem a prostorem na spaní pro 4 osoby (BAO) 25-28 m2, některé vybaveny pro tělesně postižené: Obývací pokoj s rozkládacím postelí pro 2, prostor na spaní se 2 lůžky, koupelna s vanou a oddělené WC (nebo sprchový kout a WC v apartmánech pro tělesně postižené). Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.
balkon
oddělená toaleta
TV
2-pokojový byt 6 osoby BBO
35 m2 MAX 6 1 pokoj a 1 koupelna 6 postele
Apartmán se 2 pokoji a prostorem na spaní pro 6 osob (BBO) 33-35 m2: Obývací pokoj s rozkládacím postelí, ložnice s rozkládací postelí pro 2, prostor na spaní s palandou, koupelna s vanou a oddělené WC. Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.
balkon
oddělená toaleta
TV
3-pokojový byt 7 osoby BBZ
36 m2 MAX 7 2 pokoje a 2 koupelny 7 postele
Apartmán se 2 pokoji a prostorem na spaní pro 7 osob (BBZ) 36 m2: Obývací pokoj s rozkládací postelí + přistýlka, ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, prostor na spaní s palandou, koupelna s vanou a oddělené WC. Většina pokojů má druhou koupelnu se sprchovým koutem. Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.
balkon
oddělená toaleta
TV

Vybavení: Résidence Madame Vacances Le Parc des Airelles

Děti
 • Dětská postýlka
 • Dětská židle
 • Zařízení přátelské k rodinám
 • Internet
 • Přístup k internetu
 • WiFi připojení k internetu
 • Parkování
 • Parkování
 • Soukromé venkovní parkování
 • Lyžování
 • Úschovna lyží
 • Vyhřívaná úschovna lyží
 • Politika ubytování: Résidence Madame Vacances Le Parc des Airelles

  Příjezd:
  17-20h
  Odjezd:
  10h
  Domácí mazlíčci:
  Domácí zvířata akceptována (za poplatek).
  Jazyky:
 • Angličtina
 • Francouzština
 • Možnost platby:
  Visa MasterCard Diners American Express

  Umístění na mapě: Résidence Madame Vacances Le Parc des Airelles